MJovo nové album, už brzo...:-)

15. září 2010 v 17:52 | "Baby Driver" Sajina |  MjJ sféra - news?
Bravo obr.


Přestože Král popu loni v červnu nešťastně zahynul na otravu lékem Propofol, kterou pravděpodobně zapříčinil osobní lékař Conrad Murray, jeho úžasná hudba žije dál!
A to doslova. Letos na podzim, přesněji řečeno v listopadu, má totiž vyjít Michaelovo nové CD! Jméno zatím nemá, už je ale jasné, že bude mít celkem deset tracků.

Na nové desce spolupracovali Akon, Will.i.am nebo Ne-Yo. Proslýchá se také, že se na ní objeví songy z roku 1980, které se nevešly na slavné album Bad.

Bývalý manažer MJ Frank DiLeo navíc naznačil, že chystaná deska nebude posledním albem Krále popu. "Mám ve svém trezoru více než 100 dokončených Michaelových skladeb. Jestli se dostanou na nějaké další CD, záleží jen a jen na ohlasu fanoušků na právě připravované podzimní albu!"

Rodeny Jerkins, který produkoval Michaelovo album Invincible z roku 2001, prozradil, že právě teď dolaďuje poslední detaily alba a dodal, že se společností Sony BMG podepsal smlouvu už v březnu s tím, že do konce roku 2017 u ní vydá dalších devět CD, které se budou tématicky týkat MJ.

Zdroj: Bravo


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama