Tak tohle je úlet...

15. září 2010 v 17:48 | "Baby Driver" Sajina |  MjJ sféra - news?

Joe Jackson: "Nechtěl jsem, aby byl Michael gangster!"

MJ a Joe žabí xicht


Dokud byl ještě Král popu naživu, často si stěžoval na tyranskou výchovu svého otce!
Fackování a bití doplněné drsnými zákazy! Takové bylo dětství Michaela Jacksona. Jeho otec Joe ale tvrdí, že tvrdá výchova měla svůj smysl.

"Musel jsem být takový. Měl jsem strach, že se mé děti dostanou do některého z pouličních gangů," vysvětluje Joe a zároveň popírá, že Michaela surově bil: "Občas jsem mu dal pohlavek nebo plácl přes zadek. Nic horšího jsem nikomu z dětí neudělal!"

Táta MJ se bál, že syna svedou špatní přátelé: "Pár Michaelových spolužáků zakotvilo po škole v gangu, žili na ulici a teď jsou z nich feťáci nebo sedí ve vězení. Musel jsem být přísný!"

Joe, litujete toho, jak jste se v dětství k Michalovi choval? "Teď, když nás můj milovaný syn opustil, často přemýšlím o tom, jestli jsem byl dobrým otcem. To už se nedozvím. Jsem si ale jistý, že pokud bych měl další dítě, vychovával bych ho úplně stejně! Snažil jsem se a ničeho nelituji!" 


Komentáře

1 Farie Farie | 27. září 2010 v 21:27 | Reagovat

Wow... máš pravdu... fakt úlet. Joe to fakt víc posrat ani nemůže! Prej aby z M.J. nevyrostl gagster. No tak lepší výmluvu už jsem dlouho neslyšela. Prej plácl přes zadek, nebo pohlavek. To musel být pohlavek ve stylu, že druhou chytil o zeď, ne? Kdyby se Joe k Majklovi choval v dětství tak jak měl, určitě by to teď všechno bylo jinak...

Mimochodem máš nádherného syna :). Ten úsměv, ty oči! Krása! Hned bych si ho pochovala! :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama