Listopad 2010

Móda á la král popu. Jackson 5 vytvářejí novou značku...

16. listopadu 2010 v 1:03 | "Baby Driver" Sajina
Bratři Michaela Jacksona se rozhodli, že vytvoří vlastní značku oblečení, které bude inspirované dobou, v níž Jackson 5 hráli, tedy šedesátými, sedmdesátými a osmdesátými léty. Samozřejmě bude připomínat i legendární styl krále popu.

Bratři Jackie, Tito, Jermaine, Marlon a nejmladší Randy Jacksonovi, kteří v minulosti působili v kapele Jackson 5, vymysleli bravurní marketingový tah. Od února příštího roku začnou prodávat oblečení podobné tomu, které se nosilo za jejich éry a které nosil jejich nejslavnější sourozenec Michael. Značka ponese jméno The J5 Collection.

Kromě triček s nejrůznějšími "michaelovskými" potisky bude k dostání třeba i kožená bunda, kterou měla popová legenda v klipech k písním Thriller nebo Beat It. V budoucnu pak plánují i výrobu stylových bot nebo slunečních brýlí.

Podle britského serveru Telegraph je už teď jasné, že bude mít tato konfekce obrovský úspěch. Paradoxně díky smrti Michaela Jacksona rapidně vzrostl v posledních letech skomírající zájem o jeho osobu.

Sourozenci proto chtějí, aby se jejich oblečení prodávalo po celém světě, v začátku alespoň přes web J5collection.com. Bavlněné tričko by mělo stát zhruba 550 korun, kožená bunda kolem deseti tisíc korun.

...no to je fajné, těšíme se, a když že se teď blíží ten Ježíšek, jistě taky něco koupíme...třeba ponožky, že?...navíc bych totiž třeba já, asi ani neměla...no hlavně že MJ móda, teda Jackson 5 móda...hmmm...když tak koukám naty zvonáče, co jmenovaní nosili kolem roku sedmdesát...tak to jim byznys jistě pokvete, po takovejch zvonáčích hnedka každej skočí...:-)