MjJ sféra - news?

Je skutečným otcem Blanketa bodiguard, a ne Michael?...

29. října 2010 v 21:10 | "Baby Driver" Sajina
  • Bodyguard donated sperm for singer
  • Jacko (vrrrr!) had feared being killed on stage
  • "I've been shut out of the children's lives"
MICHAEL Jackson's former bodyguard, Matt Fiddes, believes he is the father of the late singer's son, Prince Michael II Blanket - but he is waiting for final confirmation before going public.


blanket


The martial arts expert acknowledged yesterday that he had donated sperm to Jackson because the singer feared being killed on stage.
Mr Fiddes, 32, who is in Australia to promote his fitness centre business in Brisbane, hinted the paternity issue had been solved.
"It has been crazy," he said.
"I knew (the news) would break eventually because (paternity) has been mentioned in court documents and people have known for a while, but no one was game to print it.
"There is an incredible resemblance between me and him.
"We knew the story would break but not on the day I was due to fly out to Australia, which was why my trip here was delayed."


Mr Fiddes was part of Jackson's inner circle before the singer died he has now been cut off by the Jackson family.
"When I met Michael Jackson he was fearful of being assassinated on stage and he said to me that if anything happened to him to make sure his kids were OK and looked after," he said.
"But I've been shut out of the children's lives for the past year - there is a reason for that but one I can't talk about.
"It has been hard. But I will talk [more generally] about the whole process and where I go from here, and how it has changed my life - because I want to shut the door on it," he said.

Tak přeci vyjde...

22. září 2010 v 21:48 | "Baby Driver" Sajina
...MjJejovo nové album...
...už 22. listopadu...

nové album

...více zde...


Zlatý Otto, MJ absolutním vítězem!

15. září 2010 v 18:36 | "Baby Driver" Sajina

Zlatý Otto

Absolutní vítěz s největším počtem hlasů:
Michael Jackson

zlatý Otto

Zpěvák roku

1. místo: Michael Jackson
2. místo: Justin Bieber
3. místo: 50 Cent

4. Martin Chodůr, 5. David Deyl, 6. Sámer Issa, 7. Miro Šmajda, 8. Tomáš Klus, 9. Ben Cristovao, 10. Jan Bendig, 11. Bill Kaulitz, 12. Nick Jonas, 13. Eminem, 14. Mitchel Musso, 15. Enrique Iglesias, 16. Jesse McCartney, 17. Marek Ztracený, 18. Akon, 19. Jay-Z, 20. Billie Joe Armstrong

Šok roku

1. místo: Michael Jackson: náhlé úmrtí
2. místo: Kevin Jonas: svatba
3. místo: Rihanna: napadení Chrisem Brownem

4. Avril Lavigne: rozvod, 5. Tokio Hotel: útoky holčičího gangu, 6. Lil Wayne: ve vězení, 7. Miro Šmajda: až 2. místo v ČSS, 8. Lady GaGa: styl oblékání, 9. Leoš Mareš: aférky, 10. Brittany Murphy: náhlé úmrtí, 11. New Moon: Nominace na zlatou malinu, 12. Marta Jandová: Návrat do ČR, 13. Lucka Vondráčková: na invalidním vozíku, 14. Nicole Scherzinger: rozchod s Lewisem Hamiltonem, 15. Chris Watrin: Jeho odchod ze skupiny US5, 16. Rihanna: Její new vzhled, 17. Robbie Wiliams: Svatba, 18. Pussycat Dolls: Rozpad skupiny, 19. Tokio Hotel: Bill Kaulitz - nový look, 20. Výhra Martina Chodůra v ČSS

Herec roku

1. místo: Robert Pattinson
2 místo: Taylor Lautner
3. místo: Zac Efron

4. Mitchel Musso, 5. Daniel Radcliffe, 6. Tom Felton, 7. Johnny Depp,
8. Michael Jackson, 9. Joe Jonas, 10. Heath Ledger, 11. Johny Depp, 12. Kellan Lutz, 13. David Henrie, 14. Ian Somerhalder, 15. David Boreanaz, 16. Jared Leto, 17. Boo Boo Stewart, 18. Brad Pitt, 19. Paul Wesley, 20. Sam Worthington

MJovo nové album, už brzo...:-)

15. září 2010 v 17:52 | "Baby Driver" Sajina
Bravo obr.


Přestože Král popu loni v červnu nešťastně zahynul na otravu lékem Propofol, kterou pravděpodobně zapříčinil osobní lékař Conrad Murray, jeho úžasná hudba žije dál!
A to doslova. Letos na podzim, přesněji řečeno v listopadu, má totiž vyjít Michaelovo nové CD! Jméno zatím nemá, už je ale jasné, že bude mít celkem deset tracků.

Na nové desce spolupracovali Akon, Will.i.am nebo Ne-Yo. Proslýchá se také, že se na ní objeví songy z roku 1980, které se nevešly na slavné album Bad.

Bývalý manažer MJ Frank DiLeo navíc naznačil, že chystaná deska nebude posledním albem Krále popu. "Mám ve svém trezoru více než 100 dokončených Michaelových skladeb. Jestli se dostanou na nějaké další CD, záleží jen a jen na ohlasu fanoušků na právě připravované podzimní albu!"

Rodeny Jerkins, který produkoval Michaelovo album Invincible z roku 2001, prozradil, že právě teď dolaďuje poslední detaily alba a dodal, že se společností Sony BMG podepsal smlouvu už v březnu s tím, že do konce roku 2017 u ní vydá dalších devět CD, které se budou tématicky týkat MJ.

Zdroj: Bravo


Tak tohle je úlet...

15. září 2010 v 17:48 | "Baby Driver" Sajina

Joe Jackson: "Nechtěl jsem, aby byl Michael gangster!"

MJ a Joe žabí xicht


Dokud byl ještě Král popu naživu, často si stěžoval na tyranskou výchovu svého otce!
Fackování a bití doplněné drsnými zákazy! Takové bylo dětství Michaela Jacksona. Jeho otec Joe ale tvrdí, že tvrdá výchova měla svůj smysl.

"Musel jsem být takový. Měl jsem strach, že se mé děti dostanou do některého z pouličních gangů," vysvětluje Joe a zároveň popírá, že Michaela surově bil: "Občas jsem mu dal pohlavek nebo plácl přes zadek. Nic horšího jsem nikomu z dětí neudělal!"

Táta MJ se bál, že syna svedou špatní přátelé: "Pár Michaelových spolužáků zakotvilo po škole v gangu, žili na ulici a teď jsou z nich feťáci nebo sedí ve vězení. Musel jsem být přísný!"

Joe, litujete toho, jak jste se v dětství k Michalovi choval? "Teď, když nás můj milovaný syn opustil, často přemýšlím o tom, jestli jsem byl dobrým otcem. To už se nedozvím. Jsem si ale jistý, že pokud bych měl další dítě, vychovával bych ho úplně stejně! Snažil jsem se a ničeho nelituji!"



Talentmania: Zpívejte Heal the World s Davídkem a Michealem Jacksonem

6. září 2010 v 23:26 | "Baby Driver" Sajina
...tohle myslím si, komentář nepotřebuje...


 Podívejte se na video a uzdravte svět!

Michael Jackson, tras sa!

4. září 2010 v 22:34 | "Baby Driver" Sajina
...a to doslova a do písmene...nebudu to rozmazávat..hele, viděli jste to sami, dneska, na Nově, v Talent mánii, a že to byl teda úlet jak prdel, sorry, ale fakt je, že i větší než ta největší řiť, co kdy kdo z nás mohl zahlídnout, protože...to spadla čelist i Haberovi, a ten že něco vydrží...
...ježiši, může mi někdo vysvětlit, proč někdo takovej, jako tamten do podobný soutěže leze, a proč to do tý televize, když úrovní kvality si můsí být jistý i dvouletý děcko, ještě pouštěj?...prej že k poctě Michaela Jacksona...že mu huba neupadla!
...to byla psychárna, ubohast a potupa...
...brutus!!!
...promiňte, jdu blejt!

...tohle video s tím- tamtím, nesouvisí, ale děsím se...co ještě uvidíme...a že toho bude hodně...


Taky jedete?...:-)

22. srpna 2010 v 23:29 | "Baby Driver" Sajina
logo

...protože...já jedu, a chci vás tam všechny potkat...slibovali jsme si tady svorně, jak se na Thrilleru uvidíme, tak lidičkové...28. srpna to vypukne...a nechci slyšet žádný výmluvy...

I já mám trocha problémeček se tam dostat, nikdo mi jaksi nechce pohlídat "Myšuta" - Prince Michaela...

vorvaň

...nemáte někdo zájem?...asi ne...a chápu...

K věci...takže v sobotu to bouchne, a já ještě nemám kostým, neumím choreografii...a vůbec nevím jak to všechno s malým zvládnu, ale jedno vím teda určitě...že tam bude Anetry, díky bohu, a budu tam taky já...a věřím, že i VY!...takže papa, v Praze na Thrilleru...těším se---a moc!

Rodiče MJe se rozvádí...

21. srpna 2010 v 22:11 | "Baby Driver" Sajina
...teda, dlouho jsem se nijak neprojevovala, a ne že bych nechtěla, jen mi to moje rodičovské povinnosti poněkud nedovolují, ale tuhle zprávičku, co jsem si přečetla na MJ webu, jsem prostě nemohla neokomentovat...

...takže fakta...Katherine a Joseph Jacksonovi se po 61 letech manželství rozvádějí, Katherine se už po dvakrát k rozvodu chastala, to pokaždé, kdy si záletný manžílek (...to teda nechápu, takovej ropušák, co ten může sbalit?) odskočil k milence a pořídil si dokonce nemanželské dítě. V součastné době, a vlastně už nějakách patnáct let dobře, žijí odděleně. Katherine je s dětmi v Encinu a JoeŽabíXicht v Las Vegas. Joe má dokonce tolik troufalosti tahat si svou "novou" po akcí k poctě Michaela, tak to je síla...

A pro jakou že "nádheru" se MJejův tatík rozhodl jako náhradu?...pane JO!...na tu je i silikonová lady, Dolly Buster, jen plochým prknem...nic proti plastikám, ale jak se říká, co je moc- to není málo!...a v tomhle případě, chudák Joe, ta kdyby ho těma vnadama zalehla, jistě by se udusil...

dudy!

...hele, stejně je mi záhadou, co ty ženský na tom Xichtovi vidí...když opomenu jeho slovní "průjmy", sorry, projevy na veřejnosti, které hovoří o vrcholném hulvátství a neúctě i k památce jeho zesnulého syna... pak přihlédnu k prázdnému bankovnímu účtu a nesmyslným žalobám, kde požaduje vyplácení renty z pozůstalosti MJ, peněz, které jinak připadnou jeho vnoučatům,...nebo jednoduše postačí kouknout na jeho "zjev", a mám dost!... potkat ho navečer v přítmí v parku, myslela bych si, že je to snad nějak houmles (nic proti bezdomovcům- jen nemístné přirovnání) nebo jeden z těch úchylů, co vylejzají po setmění a děsí malý děti obnažováním se zpod kabátu...brrr!...no co, vždyť na něj koukněte, na žabáka!...ještě že se Michael "nepotatil", protože takovej plakátek, by mě zcela odradil od koupi jakékoliv periodiky, natožpak si něco takovýho nalepit na zeď pokojíku...:-(

Thriller dance rekord v Praze - ZRUŠEN!

18. července 2010 v 13:44 | "Baby Driver" Sajina
...ohlas na zprávu z MJwebu...

...i když jsem se v posledku k dosti, i k závažným událostem v MJfanSvětě vyjadřovala jen poskromně, tuhle konkrétní nelze nekomentovat...
...je to sobecké, ale začnu tím, co mám zrovinka na jazyku...i přesto, že jsem se na Thriller dance strašlivě těšila, už proto, že by to byla první moje akce s fans skoro po roce, zůčastnění ví, těhotenství, teď mateřství, a taky proto, že není nic jinýho na světě, co by mi udělala větší radost, než být, alespoň tímto způspbem MJovi blíž...pak věc druhá, chci zapařit s Anet a všema, co si tu už rok slibujeme, jak to společně rozjědeme, jenže...jak se mi v posledku ukazuje, a to jsem se zapřísahala, jak po porodu vše najede do starých dobrých zajetých kolejí - smůla!...je tu malej Prince!...a jestli je někde v týhle republice víc uřvaný děcko, pošlete mi o tom důkaz, jinak neuvěřím. Nejde o to, že nestíhám psát stránky, což už vám určitě došlo, já se nestíhám ani vyspat, najíst, osprchovat se, či si dojít na záchod...kdyby šlo o pár dnů, ale on pusu nezavřel, co se narodil...při otázce, po kom to děcko je tak ukřičený?...spontáně odpovídám...že by po Michaelovi?:-)...ale vážně, jsem smutná, že to v létě nevyjde, ale soudně taky dodávám, že by bylo reálné, že pokud by se Thriller uskutečnil, byl by asi beze mě, bez nás...ve třech měsících vláčet dítko po Praze, je spíš naivní plán a bláhová moje snaha...

...jo, je to čistě můj sobecký názor na věc, a je to hnusný, když vezmu v potaz, jak důležitý je tancovat a tak šířit povědomí a poselství Michaelovo, bohužel...už nejsem jen fan, už jsem i máma, nezodpovědná, ale máma...nepředstavovala jsem si to vůbec takhle, ale Prince je na světě, a já jsem tomu ráda, a když už jsem se mu poprala o jméno...mám prvního, oficiálně podvrzeného Prince Michaela, nejen v ČR, ale vůbec ve střední Evropě...překonám i tohle...snadněji, už proto, že se mi to hodí...soráč, ale je to tak!...proč to nepřiznat...

...jak jsem se ale dále na webu dočetla, Thriller dance rekord bude 26.5.2011!, tedy za necelý rok, k onomu smutnému výročí. A ještě něco, náhradou za Thriller nám bude jiná, podobná i když ne tak okízalá akce podobná té loňské konané ve Žlutých Lázních...tak snad to zase nebude tolik bolet...

...těším se na vás, všem moc pus, a zase se ozvu...snad brzo, jen co mateřský povinnosti dovolí, papa!:-)

Dnešní Blesk už zase tlápe...

13. července 2010 v 17:25 | "Baby Driver" Sajina
...a o kom jiném než o Michaelovi...záruka toho, že si tohle vydání koupí alespoň hrstka jeho fans, třeba jako já...a ještě o tom napíše, abych nezůstala sama...:-)

...no když už není možnost psát o něm, jako o živém, přijde k chuti i pár pitomůstek- pikantnůstek, jako že z časů "před"...všimli jste si, jak teďka my fans měříme čas na ten PŘED, a PO?...jako nějaký funebráci, fakt dobrý...ale zpátky k tématu...

...šimpanze Bubblese zná asi každej fan, jednu dobu, a v jednom dost trapným dokumentu, co se za pajsku minulého léta vynořil na novinových stáncích, taky, se mluvilo nejen o MJově lásce k němu jako k mazlíčkovi, ale skoro jako k druhovi, rovnocennému partnerovi s nímž jí, tráví volný čas, či snad dokonce zdílí společné lože...ehm!...no i když můj názor je, že leckterý šimpanz toho má v hlavě víc, jako kupa lidí, co si o sobě myslí, jací intelektuálové jsou, a že na to mají i tituly(někteří jen z Plzně!)...Michael měl Bubblese rád, už proto, že byl jako zvířátko- pokusný, díky němu zachráněn a ušetřen usmrcení na laborních pokusech, a možná i proto, že se jako každej z nás, co si pořídili pejska, nebo třeba dítě, občas cítil sám a chtěl si zkrátka popovídat s někým, kdo mu "porozumí"...
...a s čím, že to přišel Blesk?...prej mu MJ chtěl nechat do hlavy vpravit nějaký čip, aby si s ním mohl právě povídat, ale to doslova...
...záhadou pro mě tedy zůstává, proč Bubles už několik let spokojeně žije volně v rezervaci?...kdyby mu totiž Michael něco takovýho chtěl províst, nemusel ho přeci zachraňovat z labošky, když tam by mu něco takovýho rádi a ochotně udělalali i bez jeho přičinění...hmmm...

...ať žije Blesk, alespoň že vtipy má někdy i směšný...nebo že by celá vydání? :-)







Hlasujte pro Mika...

4. července 2010 v 14:06 | "Baby Driver" Sajina
...oj oj, ten článeček sice ani nepřeložím, no polština není zrovna mojí silnou stránkou, jako asi každý jiný, cizí jazyk, ale na to, abych si domyslela, co je po pravé straně stránky za anketku...Kdo je největší legenda?...a že zatraceně nikdo jiný než MJ, tedy třetí shora, na to stačil i můj slepičí mozeček...

MJ



Takže lidi, obětujte pět sekund + dvě na prohlídku foteček:-)...a klikněte...dík!


MJ na titulce časopisu Enigma...

29. června 2010 v 16:27 | "Baby Driver" Sajina
...nejsem fanouškem časopisů o kultuře, historii, osobnostech...no já přečtu snad jen tak horoskop v Blesku, a to taky jenom někdy, ale dneska jsem natrefila na stánku na časopis, co mě hnedka praštil titulní stánkou, protože na ní nebyl nikdo jiný než Michael..."punčochové" foto, jak tomu říkám s oblibou já...

enigma


...zaujal mě tenhle článek...pár stránek...

"Pomohl někdo hvězdám do nebe?"

...slavní, obdivovaní, bohatí, u nohou měli celý svět...

...a pak už stačí jen nalistovat stranu 65, kde se po takových jménech jako je Elvis Presley, Jimi Hendrix, Gianni Versace...pročtete až k Michaelovi Jacksonovi...

"Kdo mu zasadil poslední ránu?"

"Uzdrav svět, udělej z něj lepší místo ..." Tóny jedné z nejznámějších písní Michaela Jacksona Heal the World se rozléhají po hale, kde se tísní tisíce lidí. Přišli se rozloučit s legendou- s jejich "Králem popu". Píše se 7. července 2009. Hudební génius zemřel a svět se s tím nemůže smířit. Po celém světě je Králi popu vzdáván hold, ve světových metropolích se shromažďují fanoušci a televizní i rozhlasové stanice hrají jeden jeho song za druhým. Vzpomínání na unikátní osobnost je dojemné a velkolepé, má však jednu trhlinu: Jacksonovu smrt vyšetřují kriminalisté! Jeho srdce totiž přestává bít za podivných okolností. Stane se tak 25. června 2009 v jeho bytě poté, co mu údajně píchne smrtící dávku léků jeho ošetřující lékař Conrad Murray! Mohla snad doktorovi, jak se říká "ujela ruka" a podal tak větší množství léků? Nebo Michael tentokrát neunesl dávku, která mu normálně nedělala problémy a šlo zkrátka o nešťastnou náhodu? To, že byl v otřesném fyzickém stavu už před smrtí, prokázala i pitva. Bez vlasů, vyhublý a zjizvený: Jackson je před svým skonem neuvěřitelně slabý. Je i to důvod k tomu, že se jeho srdce předčasně zastavilo, nebo je na vině něčí zlý úmysl?

"Zabil se sám?"

Je čtvrt na dvě odpoledne a sanitka právě přijíždí do nemocnice v Los Angeles. Veze Michaela, který je v kómatu. Lékaři se ho ještě hodinu snaží oživit- marně. Před půl třetí je Michael Jackson prohlášen za mrtvého. Jak mohlo k takové tragédii dojít? Ptá se šokovaná veřejnost. Podle jeho ošetřujícího lékaře, šlo o nehodu. Murray má podle svých slov objevit Michaela v jeho posteli naprosto bez dechu. Ví, že má v sobě léky na usnutí, které mu sám podal. Ty by ale prý neměly takový stav přivodit. Musel si tedy ještě sám píchnout další dávku, domnívá se doktor. Pokud mluví pravdu, proč pak v úmrtním listě stojí, že mu smrtící dávku musel píchnout někdo jiný? Navíc, podle záchrané služby, se kterou Murray hovořil, provádí tento doktor masáž srdce poněkud nestandatrním způsobem. Masíruje totiž jen jednou rukou, a to navíc na posteli, nikoliv na tvrdém povrchu, jak je žádoucí. Mohl mu smrtící dávku píchnout on sám, a následně jednat v šoku? V součastnosti je případ stále vyšetřován. Některé teorie hovoří o tom, že michael stále žije a měl být zachycen na několika záběrech po své "smrti". Kde je tedy pravda?

...docela dobrý, ne?...nebulvární, to je div!...a navíc si konečně u článku můžete na vlastní oči prohlédnout přebal "léku" Propofol...hmmm...novýho nic, ale už kvůli tomu obalu...jsem si časopis koupila, hold...jsem prostě MJfanSběratel...:-)

Tribute Chrise Browna...

28. června 2010 v 17:37 | "Baby Driver" Sajina
...na Bet Awards...koment k videu si přeštěte na MJwebu...myslím, že není třeba nic dodávat, napsali to trefně...





...a kdo nepřizná, že taky nebrečel, tak je pěknej srab...


Média mu dala přezdívku: "King Cash"

28. června 2010 v 10:07 | "Baby Driver" Sajina
...píše se v dnešním vydání Blesku...a budu pokračovat...

"Během svého života vydělal obrovskou spoustu peněz. Ale ještě větší kupu stačil prošustrovat...(tím asi myslí sponzorství stovky charitativních a příspěvkových organizací pro děti, nemocné, hendikepované nebo jinak znevýhodněné..)...Když zemřel zanechal po sobě dluhy téměř ve výši 10 miliard korun. Rok po smrti je Král popu bohatší než za svého života. Zahraniční média mu dala přezdívku Jacko: Král Cash! Na výkendové dražbě v L.A. se vydražily jeho předměty za více jak 20 milionů korun..."

...více čtěte, nebo vlastně ani nemusíte, tady u mě to postačí, na straně...jako vždy...poslední...:-)

...no co, je to bulvár jako kanec, pravdy na tom bude možná tak půl nebo čtvrt...ale mě to potěšilo...
...tady jde alespoň vidět, že je o Michaela pořád dostatečně velký zájem, a že jsou tu pořád lidi, co neváhají za rukavičku, kterou měl třeba jen jedinkrát na sobě zaplatit miliony...to je přece super!

...a díky Blesku, který považuju za značně "jedinečný" noviny, a že po smrti MJ jsem si jej začala kupovat pravidelně...už o něm totiž nepíšou:"...že umírá!"(pozn. to je pokus o sarkastický vtip!)...si tuto jedinečnou zprávičku, jak jde MJ na dračku přečtou i lidi, závistivý a pomlouvačný, co žijou v týhle republice...říkáte si...jde o Blesk, každej nad tím mávne rukou...tak to pozor!...to neznáte mýho tátu, ten tomu, co tam je otištěno, i fakt věří...a tuším, spiklenecky, že není v téhle republice sám...:-)...(...sorry tati, já vím, i mě bude jednou šedesát, a budu věřit všemu, co je černý na bílým...i když já jsem nevyrostla na Rudým právu!- tam psali totiž taky vždycky jen pravdu!)

...jinak prej ještě máte kliknout na www.blesk.cz - jackson...najdete tam zajímavůstku o MJových dětech na Hawaji...no tak jestli máte čas, já jdu kojit...čau!:-)

Nezapomeňte si koupit Bravíčko!

25. června 2010 v 12:40 | "Baby Driver" Sajina
...jo, jasně, už vám taky není 15, a kupovat si Bravo...které vás právě v tomhle věku vzrušovalo asi jako dnešní teens Hustler, vám přijde docela nepřiměřený?...hej, lidi, tohle je vyjímečná situace...JE TAM TOTIŽ MICHAEL!...a to na A3 plakátu, v celý svý BAD kráse a abych nezapoměla...i článeček se vešel...nic novýho...ale, na to už jsme si asi všichni zvykli...:-?

Bravo dnešní
...mini verze plakátu, čím větší, tím rozmazanější...tak sorry...
Bravo poster


...ale co mě teda fakt zaujalo, a taky možná dost překvapilo, protože na "prototipech" se objevil právě Michael...

Takže, jestli máte trošičku fantazie, a taky grafický tvořivosti...máte jedinečnou možnost vytvořit si svou vlastní braváckou obálku...šablonka na stáhnutí je na stránkách Brava...a tady jsou ukázečky od těch, co už kreativní byli...


obálka 1

obálka 2


...no a závěrem doporučuji kouknout na poslední stránku, kde najdete dost zábavnou "prosbu" jisté Jaxn G!rl!, která si velmi trefně řekla o dvoustránkový plakát MJe...fakt dobrý!:-)...a zabralo to!

Tribute koncert MJe v Římě zrušen...

17. června 2010 v 20:42 | "Baby Driver" Sajina
...ták...řekla bych to asi takto...kdo se domníval, že tribute koncert k výročí úmrtí MJe v Římě bude, musel být buď od přírody značně naivní, nebo dost velkej snílek...já už jednoduše od začátku tušila, i když nijak se špatným úmyslel,že to prostě nemůže nedopadnout...
...a důvod?...tedy ten od pořadatelů koncertu?...malá prodejnost vstupenek, cca 3500 prodaných kousků celkově...aha!

Jenže...vlastně není divu, když přihlédneme k faktu, že tuhle tribute akci už od počátku provázely značné nejasnosti a komplikace, které většinu potencionálních návštěvníků víc jak přitahovaly, dokonale odradily... a taky přesvědčily o tom, že co si fans nezorganizují sami, stejně dříve či později zkončí fiaskem...nakonec, sám Randy Jackson na Twitru od návštěvy tributu fanoušky zrazoval, protože prý s tím údajně Jacksonovic rodina nejen že nesouhlasí, ale ani nemá potuchy, co  organizátoři chystají, a jestli pak nechtějí jen z lidí vytáhnout peníze...

No, jak to dopadlo, když se do "operace" tribute koncert pro Michaela vložila sama rodina, tedy jmenovitě Jarmeine, to víme asi všichni, velký teátr, vstupenky v prodeji, a že cena tedy nebyla zrovna seriózní, a ve finále se žádný koncert ve Vídni nejen že nekonal, ale zdůvodnění...dost rozporuplné, nejdřív nevyhovující prostory, pak nízká účast hvězd...a ve finále to tak nějak vyšumělo, že prej málo času na řádnou přípravu...

...jak to tedy vypadá, Michael se svého koncetru, abych tak řekla, opravdu K POCTĚ, asi nikdy nedočká, a pokud jste i vy už párkrát "nalítli" a loni si lístky do Schonenbronenu koupili, mám pro vás potěšující zprávu, i letos dostanete penízky za vstupenky zpátky...to je fajn...

...a závěrem, jak to vidím já...je sice hezký, že jako někdo chce, nebo by rád zorganizoval koncert k poctě Krále, ale s tím, co tu zatím bylo předvedeno, to spíš jen kazí dobré jméno Mikovi obecně...ono totiž nejdřív jo, a pak zase né a tyhle spekulace a tahanice se vstupenkama nejen  lidi odradí, ale dost i naštvou...a finálně to pak vypadá, že o nějaký tribute vlastně ani není zájem...a to jen proto, že lidi, aby si ušetřili problémy s vracením lístků a peněz...natož pak zklamání z marného těšení se...raději prostě ani nepomýšlí...proč?

Lady "Kachna" předskokanem Michaela na this is it šňůře?

16. června 2010 v 17:35 | "Baby Driver" Sajina
...tak tohle teda není zrovna aktualitka, ale zaujalo mě to natolik, že jsem si to prostě nemohla odpustit neokomentovat...jak všichni víme, Michael a Lady Gaga toho teda nemají zrovna moc společnýho...Michael- dokonalá, úžasně charismatická a oduševnělá osobnost, geniální, od přírody talentovaný na nic si nehrající umělec, který k tomu aby mu lidi tleskali nepotřeboval nikdy vystupovat ve spodním prádle, popř. plazit se po pódiu v paruce a bordelovým kostýmu...sázel vždycky na kouzlo své osobnosti, dokonalost a koordinaci pohybů, perfektně vydřenou choreografii a nejmodernější techniku, která však ne- vytvářela, ale jen dokreslovala jeho schopnost zaujmout publikum a uchvátit skvěle odvedenou schow...tak a Lady"umělá"Gágá...kariéru zahájila vytažením starýho songu někoho jinýho, který plasticky počítačově předělali ve studiu, takže při vystoupení jede jen a jen na playback...jinak by to totiž mohlo vyznít tak nějak,hmmm... jako třeba SuperCože?Star...tedy...docela jinej song...
...můžete namítat, že třeba taková kapela jako Black eyed peas tuhle metodu používá taky, a jak to zní, no ale...tihle si na tom zrovinka skupinu postavili,a že by Fergií neuměla zpívat, se vážně říct nedá...to Lady Kachna si nechala studiově upravit nejen svůj hlas, ale celej song,no...aby jí pasoval přesně ke korzetu...a když opemenu tu její výbuchovou prvotinu Porket face, zbytek, ať už přišla s čímkoliv, stál  za starou bačkoru...nebo se pletu?...vy snad znáte jinou písničku, kde by nešlo jen o podvazky a podprsenku?...jinak, s tímhle provokovala Madonna už v osmdesátých, a že ta teda alespoň trochu zpívat umí...
Tak mi prosím vás vysvětlete, co by jako chtěla "předskokem" zahrnout do svýho repertoáru slečna sličná, a že jsem ji u Larryho Kinga bez parochně a spoďárů fakt málem nepoznala, jako předvíst?...Porket face originál, pak jednu mix verzi a pak na to demo verzi?...či tu, kterou jsem vychytyla na netu já?...nic víc od ní teda fakt neznám...no ale jedno je jisté, po poslechu týhle Lady by pak fanoušci při nástupu MJe slyšeli už jen rajskou hudbu...o tom není pochyb!

No, nevím, těžko říct, teď, když už se Mika jen těžko někdo může zeptat, a tuhle informaci ověřit či vyvrátit...jedno však jistě vím, pokud by Lady Gaga dělala Michaelovi předskokanku, musela by se naučit  SKÁKAT hodně vysoko!...PROTOŽE POCHYBUJU O TOM,  ŽE BY PRÁVĚ mj fans OCENILI TY JEJÍ JAKO SEXI POLOHY V PRÁDLE, CO FAKT PATŘÍ DOSPOD A ROZMAZÁVÁNÍ SI PO OBLEČENÍ ČERVENÝ BARVY JAKOŽE KRVE, tak jak to kdysi předváděla na předávání cen MTV...no to byl teda úlet...tleskali všichni...když odešla...




...všimněte si, prosím, té její na oko inteligentní pózy...fakt k posr...
...jinak překlad rozhovoru najdete na MJwebu, odkud jsem tohle video i námět ukradla...že dík...



...a tady je důkaz, že je fak DOBRÁ...Ú-P-LNĚ JI Ž-ER-UUU!
...tahle verze Porket facesu mě dostala nejvíc, ta jediná se povedla...hmmm, umí!




...a kdyby se náhodou někomu zdálo, že jsem jako zaujatá proti všem jinejm jako "umělcům", a uznávám jen jedinýho- MJe- který jediný tento tytul může nosit, tak máte zatraceně pravdu...nesnáším všechny ty, co si na na zpěváky hrajou, a ještě se snaží slíznout nějakou tu smetánku tím, že někde kécnou, jak Michaela obdivovali, nebo snad se chastali na spolupráci s ním...i když je jasný, že kdyby tu teď byl, ani by o ně nezakopnul...že?...slečno Lady Gágá...

"Nedokončená schow"...dokument o MJ na TV Prima...

13. června 2010 v 15:21 | "Baby Driver" Sajina
...možná trošičku opožděně, a asi proto, že teď  telku moc nestíhám, přicházím taky já se zprávičkou, že TV Prima odvysílá dne 22.června 2010, ve 20:00 dokument s názvem Nedokončená schow...

...dneska jsem úplnou náhodou zahlídla upoutávku, která se mi sice na iPrima nepodařila najít, ale z toho, co jsem viděla v reklamě, se to tváří přinejmenší jako"vhodné shlédnout"...a nebojte, o kritiku, to bych totiž jinak nebyla já, se postarám dodatečně...

...takže lidičkové, koukněte na to, po těch trapárnách, kterých se nám dostalo minulého léta, to bude možná konečně na úrovni dokument, už proto, že nepochází z české kuchyně, ale zemí původu je Amerika...

...teda, krátké, stručné, obsahově dost zmatené, no spoléhám na vaši inteligenci MJfans vlastní, že si to nějak přeberete...hau!


 !!!


No, takže, omlouvám se, za mylně udanou informaci...a DÍKY ZA UPOZORNĚNÍ, ANET...docela mi  to uniklo...

...NENÍ DOKUMENT, JAKO DOKUMENT, A TOHLE TO JE ZATRACENÁ BLBOST Z DÍLNY REŽISÉRA JMÉNEM "HALPERIN"...takže žádná objektivita, žádná fakta a o pravdě se tu nedá ani mluvit...pouze spekulace, dohady, upravené dezinformace tipu bulvárního a pro nezasvěcené možná zábava pro zasmání, pro ty, co o MJ alespoň trochu něco vědí, urážka zdravého rozumu...tenhle člověk se na úkor Michaela snažil zviditelnit už vydáním knihy, jakože očité výpovědi samotného MJe, a odezvou mu byla jak jinak než žaloba, no proto, aby si udělal jméno, a prodal pár milionů výtisků, to bohužel stačilo...tenhle "dokument" je jeho další pokus...pokud chcete zkouknout, jako zabití času nebo příležitosti, jak se vytočit, je to myslím dobrá příležitost...

Krátké video k připravovanému dokumentu o MJ fans...

12. června 2010 v 14:08 | "Baby Driver" Sajina
...a jeho vlivu na jejich život s názvem The way he makes them feel...
...více na stránkách www.hisfans.com...



...převzato z MJwebu...

25. června...to bude přesně rok...

12. června 2010 v 14:01 | "Baby Driver" Sajina
...kdy svoje děti, rodinu a miliony fans na celém světě opustil geniální umělec, hudebník, skladatel, spisovatel, humanista, myslitel...a hlavně dobrý člověk, který zasvětil svůj život lásce a dobru, idol a přítel ve chvílích, kdy všichni odvrací tvář, Michael Jackson...

...je smutné se jen vracet v čase zpět, vzpomínat na srazy MJfans, kterými jako bychom se snažili zalepit to místo, tu prázdnotu, která v nás všech po Michaelovu odchodu, zůstala...

...k datu 25.6. se bude a organizuje se spousta akcí, pietních, vzpomínkových...nabízím jednu z nich, kterou jsem si půjčila z MJwebu, a která se mi zdá důstojná, i když já osobně na ní teda opravdu nebudu...už proto, že mám dítě, který by cestu asi nezvládlo, a tím druhým důvodem je...že jestli si mám připomenout, že Michael je už rok mrtvej, nepotřebuju k tomu konkrétní datum...já to totiž ´slavím´celoročně!

Slavnostní galavečer TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON se bude se konat v Divadle Hybernia v centru Prahy (naproti Prašné bráně) dne 25.6.2010. Od 18:00 hod. ve foyer proběhne krátké uvedení výstavy uměleckých děl inspirovaných osobností M Jacksona, promluví někteří z vystavujících umělců. (Bude i dortová bitva přesně podle Michaela - tedy skoro...) Od 19:00 - 22:00 se koná vlastní představení v hlavním sále.

Zveme Vás na jedinečný program, v němž se o své vyznání či vzpomínku na krále popu podělí účinkující, mezi nimiž nebudou chybět skutečné špičky české kulturní scény:
- Karel Gott
- Jitka Zelenková
- Petr Kotvald
- Qaša a taneční skupina IF
- Richard Pachman
- sólisté konzervatoře Banská Bystrica

Jako skutečné hvězdy budou tančit děti z dětského domova Dolní Lánov a vozíčkáři z taneční skupiny Freedom 4 Leony Kubešové. Nebudou chybět představení imitátorů, taneční choreografie, promítání videoklipů, strhující show, speciální efekty, magická atmosféra... Dále zde zažijete mnoho překvapení (například módní prohlídku ve stylu THRILLERU...a zbytek se dovíte opravdu až přímo na místě).

Vstupenky budou brzy v předprodeji na všech obvyklých prodejních místech, dále v pokladně Divadla Hybernia a prostřednictvím organizátora:

Občanské sdružení
PROJECT: HEAL THE WORLD, o.s.
E-mail: info@heal-the-world.cz
Tel.: (+420) 737 342 384 begin_of_the_skype_highlighting
             (+420) 737 342 384     

end_of_the_skype_highlighting

Skvělý tribute, smekám...

25. května 2010 v 21:34 | "Baby Driver" Sajina
...takže, první co mě při kouknutí na tohle video napadlo, snad jen...oj, další trapka, co se musí svlíknout do spoďárů, aby na její vystoupení vůbec někdo přišel...no pak jsem utrousila asi taky nějakou tu poznámečku o rozsáhlých stehnech a celulitidě...ale všechno beru zpět...hej, sotva zazněly první takty k MJ songu Smooth crimminal, něco taky z Dangerous, Billie Jeans a finálně pak Black or white, spadla mi čelist...ne jen že ta buchta teda fakt umí, ale umí opravdu dobře, a za to smekám...no jen se podívejte sami...fakt coolovej projev...




...a to mi připomíná, zejtra jsou castingy na Talent Manii, a tuším, že zrovna v Olomouci...nechystá se tam náhodou někdo něco podobnýho předvíst?...zaručený úspěch, myslím, i hlas bych vám poslala...možná i dva:-)...

Zemřel zpěvák Petr Muk...sebevražda!?

24. května 2010 v 16:00 | "Baby Driver" Sajina
...možná, že dnešní generaci už jeho kdysi snová kariéra po vzoru Depesche Mode nijak moc nezasáhla, no já měla to štěstí, a zároveň teď i smůlu, že mě teda jo...milovala jsem Oceány, jejich image, jakou provokovali už v tehdejší dosti "zdrženlivém" režimu, který buřičům a novátorům zrovna dvakrát moc nedopřával...to mi bylo osm, takže jsem spíš než fandila poslouchala jeho songy z bráchou z prvního dvojčete na kazety a barevnou hudbou...deseti diodama, co blikaly do rytmu...když pak roku 1992 přišel s novým dost obscéním uskupením SHALOM, v duchu judaismu, černá barva, šíroký rukávy, půlmetrový kříže na krku, a ty texty...prostě útočiště pro všechny ty, co jsou trochu "jiní"...možná dost ujetí, to je jedno, ale já se v tom v patnácti prostě našla...když Peťa začal sólovou kariéru, držel se dost při zemi, ani já už nebyla teen- a sklidnila se...no jo, dospěla jsem, hudebně k mistru Michaelu Jacksonovi...vývoj, ani ten hudební nezastavíte...ale cédka jeho mám všechny, a co víc, já s ním mluvila...byl to krásný člověk...

Dnes, když jsem se tu zprávu dozvěděla, pustila jsem si zase po letech jeho CDéčka, a došlo mi, jak moc zapomínáme na ty, co pro nás byli v životě kdysi tak důležití, aby se z nás stali lidi, takový celiství, s osobností, jakou dneska jsme, a že je to smutný, aby teprve jejich smrt nás dovedla k zamyšlení o jejich důležitosti a významu..."...tak díky, pane Muk, ráda jsem Vás poznala, bylo mi opravdu ctí."

e
sdf


A teď fakta, jak je přinesl bulvár, jo hieny už se zbíhají...

Ve věku 45 let zemřel zpěvák Petr Muk! Jeho tělo dnes ráno našli jeho nejbližší. Přivolaný lékař už jen konstatoval smrt!


muk

Bezvládné tělo Petra Muka bylo dnes ráno nalezeno v jeho pražském bytě na Vinohradech. Co bylo příčinou, se zatím neví.

Zpěvák, který léta bojoval s maniodepresivou, svůj život buď sám ukončil, nebo se předávkoval silnými léky, které bral.

"Petr Muk, byl jeden z těch, po kterých zbude v historii naší populární hudby mimořádná stopa. Stalo se tak osudově ve chvíli, kdy po vydání nového alba plánoval uskutečnit spoustu dalších věcí - žádné nové písničky ale už nepřibudou," vyjadřili se k tragické události z jeho vydavatelské firmy EMI.

Oblíbený zpěvák hitů Bon soir mademoiselle Paris nebo Tančíš tady zanechal dvě dospělé dcery Míšu a Šárku, které měl s první manželkou, a dvouletou dceru Noemi, již má se současnou manželkou Evou.

Konečně pár rozumných slov...Jarmein se překonal...:-?

24. května 2010 v 11:44 | "Baby Driver" Sajina
...čekat od Jarmeina něco smysluplnýho a navíc ještě pak pravdu, se zdálo být za posledek už jen zbožným přáním...no však víme, tributy, koncerty na počest MJe...atd., co dříve či později šly na levačku, o rozhoverech pro novináře či jen pár "moudrých" větách do kamery raději nebudnu ani mluvit...a přeci, hele, natrefila jsem na video, které nejen že smysl má, a dokonce i něco říká, ale já mu dokonce i rozumím...setává totiž z jedné narážky a tří sprostých slov, načeš i já, v angličtině analfabet, slušně rozumím...a budete i vy, no jen si to vychutnejte...

...blbá narážka na Dr. Kleina, to jen ten co tvrdil po MJ smrti, že Paris je jeho dcera, a Jarmeinova reakce s odkaz...někam...rostou tam stromy:-)...a  vítkou, že co ten řekne jsou jen samý voloviny...chudák zvíře, ve srovnání s tím člověkem, je to pro něj(toho VOLA), urážka...
A pak, že jestli byl MJ gay?...no, pěkná krávovina...ale my už jsme si zvykli, že?...vždycky když už fakt chybí téma a noviny nemaj´o čem by psaly, přijde nějakej vtipálek s podobnou vyblutinou...normálního člověka už uráží jen si takovýhle trapárny číst...hotová senzace, škoda těch padlých stromů, když na papír, co se z něj dělá, píšou takový socárny...




Randy se zasazuje o zpřístupnění MJ hrobky veřejnosti...

22. května 2010 v 12:24 | "Baby Driver" Sajina
...hmmm, tak to je od něj každopádně milé, no snad...asi mnohem raději bych byla, kdyby než zpřístupnění, bylo některým "nepovolaným" tento vstup striktně zapřen...mám namysli pana jistého vraha Murraye, nebo dotěrné novináře a reportéry, ktaří se rozhodli v den výročí jeho smrti, v hrobce uspořádat seanci, při níž by vyvolali jeho ducha a vše by tak přenášela v přímém přenosu televize, a to v hlavním vysílacím čase...jak jinak...jsem si jista, že diváky by tímto nemuseli hledat marně, i já už pro svou zvědavost bych pouze "z náhlého zájmu" vynaložila čas, abych přesměrovala antény od Palavy k L.A., to pro lepší sygnál...no ne?...ale když to vezmete kol a kol, je tehle jeho úmysl umožnit přístup k MJ hrobu pro fanoušky více na škodu, než-li k užitku...teda, alespoň mě se zdá, pročpak by na místě posledního odpočínku Krále měli krožit a obcházet turisté a dělat si snímečky "na památku"...ujetý!


sd


...navíc...nevím jak vy, ale já se na hřbitově zjevuju max. tak jednou ročně...na Dušičky, ono připomínat si, že je MJ mrtvej, nemusím zrovna na hřbitově a v daný den, já to slavím celoročně...ironie, prosím, o.k?...:-(
 
 

Reklama